domainSelskabsInfo

    Madsen Musik

    Navn:
    Madsen Musik
    CVR-nummer:
    40747095
    Adresse:
    Englandsgade 25, 3. tv, 6700 Esbjerg
    Stiftet:
    2019
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Litteratur- og musikkomposition
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2019
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Madsen Musik. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Madsen Musik (CVR: 40747095) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Esbjerg, inden for branchen Litteratur- og musikkomposition, Status: Aktiv.

    Madsen Musik blev stiftet den 30. august 2019 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Englandsgade 25, 3. tv, 6700 Esbjerg.

    Ofte stillede spørgsmål om Madsen Musik

    Hvad er Madsen Musiks CVR-nummer?
    Madsen Musiks CVR-nummer er 40747095. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Madsen Musik stiftet?
    Madsen Musik blev stiftet den 30. august 2019.
    Hvilken branche opererer Madsen Musik i?
    Madsen Musik opererer indenfor branchen "Litteratur- og musikkomposition".
    Hvor har Madsen Musik adresse?
    Madsen Musik har adresse på Englandsgade 25, 3. tv, 6700 Esbjerg.
    Hvilken virksomhedsform har Madsen Musik?
    Madsen Musik er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Madsen Musik stadig aktiv?
    Ja, Madsen Musik er en aktiv virksomhed.