M4T ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 794 t.kr. | 779 t.kr. | 547 t.kr. | 3,0 mio. kr. | 7,5 mio. kr. |
| 2024 | 635 t.kr. | 635 t.kr. | 435 t.kr. | 2,4 mio. kr. | 7,6 mio. kr. |
| 2023 | 427 t.kr. | 427 t.kr. | 244 t.kr. | 2,0 mio. kr. | 7,5 mio. kr. |
| 2022 | 537 t.kr. | 537 t.kr. | 353 t.kr. | 1,8 mio. kr. | 7,7 mio. kr. |
| 2021 | 656 t.kr. | 656 t.kr. | 460 t.kr. | 1,4 mio. kr. | 6,6 mio. kr. |
| 2020 | 650 t.kr. | 650 t.kr. | 453 t.kr. | 945 t.kr. | 6,6 mio. kr. |
| 2019 | 610 t.kr. | 610 t.kr. | 452 t.kr. | 492 t.kr. | 6,8 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for M4T ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
M4T ApS (CVR: 40533559) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Varde, inden for branchen Køb og salg af egen fast ejendom, Status: Aktiv.
M4T ApS blev stiftet den 13. maj 2019 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 794 t.kr., årets resultat 547 t.kr. og egenkapitalen 3,0 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Troldhøjvænget 55, 6800 Varde.
For M4T ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 492 t.kr. i 2019 til 3,0 mio. kr. i 2025, svarende til en stigning på 506,2 %.
Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 547 t.kr. mod 435 t.kr. året før – en fremgang.
Bemærk at regnskabsåret 2019 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.
Ofte stillede spørgsmål om M4T ApS
- Hvad er M4T ApS' CVR-nummer?
- M4T ApS' CVR-nummer er 40533559. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev M4T ApS stiftet?
- M4T ApS blev stiftet den 13. maj 2019.
- Hvilken branche opererer M4T ApS i?
- M4T ApS opererer indenfor branchen "Køb og salg af egen fast ejendom".
- Hvor har M4T ApS adresse?
- M4T ApS har adresse på Troldhøjvænget 55, 6800 Varde.
- Hvilken virksomhedsform har M4T ApS?
- M4T ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har M4T ApS?
- M4T ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er M4T ApS stadig aktiv?
- Ja, M4T ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener M4T ApS penge?
- Ja, M4T ApS realiserede et overskud på 546.794 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er M4T ApS' egenkapital?
- M4T ApS' egenkapital er 2.984.388 kr. ifølge regnskabet for 2025.
Se også
Lignende virksomheder
Køb og salg af egen fast ejendom · nærmeste bruttofortjeneste
- Gilmosevej 9, Herning ApSHerningHerning794 t.kr.
- Hauland ApSØrum DjursØrum Djurs793 t.kr.
- Moesgaard ApSVorbasseVorbasse793 t.kr.
- Absalonsgade 11-13 ApSAarsAars793 t.kr.
- WIIDAU HOLDING ApSKøbenhavn ØKøbenhavn Ø793 t.kr.
- Venfac Ejendomme ApSLystrupLystrup792 t.kr.
Er det jeres virksomhed?
Vis jeres SI-score på jeres egen hjemmeside med et gratis badge. Det opdateres hver dag og linker til jeres side her.