LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,9 mio. kr. | 314 t.kr. | 207 t.kr. | 990 t.kr. | 3,7 mio. kr. |
| 2024 | 1,4 mio. kr. | 252 t.kr. | 140 t.kr. | 783 t.kr. | 3,8 mio. kr. |
| 2023 | 1,3 mio. kr. | 161 t.kr. | 53 t.kr. | 643 t.kr. | 3,5 mio. kr. |
| 2022 | 859 t.kr. | 148 t.kr. | 109 t.kr. | 589 t.kr. | 3,6 mio. kr. |
| 2021 | 1,3 mio. kr. | 397 t.kr. | 287 t.kr. | 480 t.kr. | 3,7 mio. kr. |
| 2020 | 1,3 mio. kr. | 265 t.kr. | 170 t.kr. | 364 t.kr. | 3,9 mio. kr. |
| 2019 | 1,3 mio. kr. | 360 t.kr. | 259 t.kr. | 468 t.kr. | 3,6 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB (CVR: 28970641) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Farum, inden for branchen Bogføring og revision; skatterådgivning, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 28970641 blev registreret i CVR den 1. juli 2005 og er i dag registreret som anpartsselskab. Navnet LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB har været virksomhedens registrerede navn siden den 9. november 2018. Virksomheden har 4 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 1,9 mio. kr., årets resultat 207 t.kr. og egenkapitalen 990 t.kr.
Virksomheden har adresse på Farum Hovedgade 44, 3520 Farum.
For LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 468 t.kr. i 2019 til 990 t.kr. i 2025, svarende til en stigning på 111,6 %.
Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 207 t.kr. mod 140 t.kr. året før – en fremgang.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- VICH 8345 ApS(1. juli 2005 – 19. december 2005)Tidligere navn
- REGISTRERET REVISIONSANPARTSSELSKAB LUNI(20. december 2005 – 20. maj 2008)Tidligere navn
- LUNI REGISTRERET REVISIONSANPARTSSELSKAB(21. maj 2008 – 25. oktober 2018)Tidligere navn
- LUNI REVISIONS ApS(26. oktober 2018 – 8. november 2018)Tidligere navn
- LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB(siden 9. november 2018)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB
- Hvad er LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKABs CVR-nummer?
- LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKABs CVR-nummer er 28970641. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 28970641 blev registreret den 1. juli 2005. Navnet LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB har været registreret siden den 9. november 2018.
- Har LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 28970641 har tidligere heddet VICH 8345 ApS (1. juli 2005 – 19. december 2005), REGISTRERET REVISIONSANPARTSSELSKAB LUNI (20. december 2005 – 20. maj 2008), LUNI REGISTRERET REVISIONSANPARTSSELSKAB (21. maj 2008 – 25. oktober 2018) og LUNI REVISIONS ApS (26. oktober 2018 – 8. november 2018). Det nuværende navn, LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB, har været registreret siden den 9. november 2018.
- Hvilken branche opererer LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB i?
- LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB opererer indenfor branchen "Bogføring og revision; skatterådgivning".
- Hvor har LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB adresse?
- LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB har adresse på Farum Hovedgade 44, 3520 Farum.
- Hvilken virksomhedsform har LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB?
- LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB?
- LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB har 4 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB stadig aktiv?
- Ja, LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB er en aktiv virksomhed.
- Tjener LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB penge?
- Ja, LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKAB realiserede et overskud på 207.302 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKABs egenkapital?
- LUNI REVISIONS ANPARTSSELSKABs egenkapital er 990.437 kr. ifølge regnskabet for 2025.