LRE4762 ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10,9 mio. kr. | 10,9 mio. kr. | 11,0 mio. kr. | 39,0 mio. kr. | 45,2 mio. kr. |
| 2024 | 8,4 mio. kr. | 8,4 mio. kr. | 8,9 mio. kr. | 28,0 mio. kr. | 33,5 mio. kr. |
| 2023 | 7,6 mio. kr. | 7,6 mio. kr. | 7,8 mio. kr. | 24,9 mio. kr. | 32,0 mio. kr. |
| 2022 | 5,0 mio. kr. | 5,0 mio. kr. | 6,5 mio. kr. | 17,2 mio. kr. | 25,0 mio. kr. |
| 2021 | 3,0 mio. kr. | 3,0 mio. kr. | 3,3 mio. kr. | 10,9 mio. kr. | 16,5 mio. kr. |
| 2020 | 3,2 mio. kr. | 3,2 mio. kr. | 3,1 mio. kr. | 7,7 mio. kr. | 10,1 mio. kr. |
| 2019 | 417 t.kr. | 408 t.kr. | 520 t.kr. | 4,7 mio. kr. | 10,7 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for LRE4762 ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
LRE4762 ApS (CVR: 37842141) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Hellerup, inden for branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning, Status: Aktiv.
LRE4762 ApS blev stiftet den 1. juli 2016 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 10,9 mio. kr., årets resultat 11,0 mio. kr. og egenkapitalen 39,0 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Strandvejen 44, 2900 Hellerup.
For LRE4762 ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 4,7 mio. kr. i 2019 til 39,0 mio. kr. i 2025, svarende til en stigning på 720,8 %.
Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 11,0 mio. kr. mod 8,9 mio. kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om LRE4762 ApS
- Hvad er LRE4762 ApS' CVR-nummer?
- LRE4762 ApS' CVR-nummer er 37842141. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev LRE4762 ApS stiftet?
- LRE4762 ApS blev stiftet den 1. juli 2016.
- Hvilken branche opererer LRE4762 ApS i?
- LRE4762 ApS opererer indenfor branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning".
- Hvor har LRE4762 ApS adresse?
- LRE4762 ApS har adresse på Strandvejen 44, 2900 Hellerup.
- Hvilken virksomhedsform har LRE4762 ApS?
- LRE4762 ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har LRE4762 ApS?
- LRE4762 ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er LRE4762 ApS stadig aktiv?
- Ja, LRE4762 ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener LRE4762 ApS penge?
- Ja, LRE4762 ApS realiserede et overskud på 11.037.510 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er LRE4762 ApS' egenkapital?
- LRE4762 ApS' egenkapital er 38.968.974 kr. ifølge regnskabet for 2025.
Se også
Lignende virksomheder
Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning · nærmeste bruttofortjeneste
- Dantherm Group A/SSkiveSkive11,0 mio. kr.
- Intertek DIC A/SKoldingKolding10,8 mio. kr.
- PX3 ApSAarhus CAarhus C10,8 mio. kr.
- Vicorda ApSVærløseVærløse10,8 mio. kr.
- LOGIO CONSULTING A/SGentofteGentofte10,8 mio. kr.
- Belgravia Bidco ApSSvendborgSvendborg10,7 mio. kr.
Er det jeres virksomhed?
Vis jeres SI-score på jeres egen hjemmeside med et gratis badge. Det opdateres hver dag og linker til jeres side her.