Lions Club Langeland
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Lions Club Langeland. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Lions Club Langeland (CVR: 34652538) er registreret som forening, beliggende i Rudkøbing, inden for branchen Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål, Status: Aktiv.
Lions Club Langeland blev stiftet den 23. oktober 2012 og er registreret som forening.
Virksomheden har adresse på Kværnen 2, 5900 Rudkøbing.
Ofte stillede spørgsmål om Lions Club Langeland
- Hvad er Lions Club Langelands CVR-nummer?
- Lions Club Langelands CVR-nummer er 34652538. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Lions Club Langeland stiftet?
- Lions Club Langeland blev stiftet den 23. oktober 2012.
- Hvilken branche opererer Lions Club Langeland i?
- Lions Club Langeland opererer indenfor branchen "Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål".
- Hvor har Lions Club Langeland adresse?
- Lions Club Langeland har adresse på Kværnen 2, 5900 Rudkøbing.
- Hvilken virksomhedsform har Lions Club Langeland?
- Lions Club Langeland er registreret som forening.
- Er Lions Club Langeland stadig aktiv?
- Ja, Lions Club Langeland er en aktiv virksomhed.