domainSelskabsInfo

    Lindenfalk Consulting

    Navn:
    Lindenfalk Consulting
    CVR-nummer:
    37570087
    Adresse:
    Regnersvej 58, 3650 Ølstykke
    Stiftet:
    2016
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2016
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Lindenfalk Consulting. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Lindenfalk Consulting (CVR: 37570087) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Ølstykke, inden for branchen Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter, Status: Aktiv.

    Lindenfalk Consulting blev stiftet den 1. april 2016 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Regnersvej 58, 3650 Ølstykke.

    Ofte stillede spørgsmål om Lindenfalk Consulting

    Hvad er Lindenfalk Consultings CVR-nummer?
    Lindenfalk Consultings CVR-nummer er 37570087. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Lindenfalk Consulting stiftet?
    Lindenfalk Consulting blev stiftet den 1. april 2016.
    Hvilken branche opererer Lindenfalk Consulting i?
    Lindenfalk Consulting opererer indenfor branchen "Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter".
    Hvor har Lindenfalk Consulting adresse?
    Lindenfalk Consulting har adresse på Regnersvej 58, 3650 Ølstykke.
    Hvilken virksomhedsform har Lindenfalk Consulting?
    Lindenfalk Consulting er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Lindenfalk Consulting stadig aktiv?
    Ja, Lindenfalk Consulting er en aktiv virksomhed.