domainSelskabsInfo

    LINDBJERG FORSAMLINGSHUS

    Navn:
    LINDBJERG FORSAMLINGSHUS
    CVR-nummer:
    14633774
    Adresse:
    Lindbjergvej 33, 6870 Ølgod
    Stiftet:
    1990
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    FOR
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Catering på kontrakt og andre restaurationsaktiviteter
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    1990
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for LINDBJERG FORSAMLINGSHUS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    LINDBJERG FORSAMLINGSHUS (CVR: 14633774) er registreret som forening, beliggende i Ølgod, inden for branchen Catering på kontrakt og andre restaurationsaktiviteter, Status: Aktiv.

    LINDBJERG FORSAMLINGSHUS blev stiftet den 1. januar 1990 og er registreret som forening.

    Virksomheden har adresse på Lindbjergvej 33, 6870 Ølgod.

    Ofte stillede spørgsmål om LINDBJERG FORSAMLINGSHUS

    Hvad er LINDBJERG FORSAMLINGSHUS' CVR-nummer?
    LINDBJERG FORSAMLINGSHUS' CVR-nummer er 14633774. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev LINDBJERG FORSAMLINGSHUS stiftet?
    LINDBJERG FORSAMLINGSHUS blev stiftet den 1. januar 1990.
    Hvilken branche opererer LINDBJERG FORSAMLINGSHUS i?
    LINDBJERG FORSAMLINGSHUS opererer indenfor branchen "Catering på kontrakt og andre restaurationsaktiviteter".
    Hvor har LINDBJERG FORSAMLINGSHUS adresse?
    LINDBJERG FORSAMLINGSHUS har adresse på Lindbjergvej 33, 6870 Ølgod.
    Hvilken virksomhedsform har LINDBJERG FORSAMLINGSHUS?
    LINDBJERG FORSAMLINGSHUS er registreret som forening.
    Er LINDBJERG FORSAMLINGSHUS stadig aktiv?
    Ja, LINDBJERG FORSAMLINGSHUS er en aktiv virksomhed.