domainSelskabsInfo

    Lene Meier

    Navn:
    Lene Meier
    CVR-nummer:
    28572875
    Adresse:
    Prins Christians Vænge 9, 8660 Skanderborg
    Stiftet:
    2005
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2005
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Lene Meier. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Lene Meier (CVR: 28572875) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Skanderborg, inden for branchen Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 28572875 blev registreret i CVR den 9. maj 2005 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Lene Meier har været virksomhedens registrerede navn siden den 25. maj 2026.

    Virksomheden har adresse på Prins Christians Vænge 9, 8660 Skanderborg.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet. Navnet Lene Meier har været registreret i mere end én periode.

    1. LM DataConsult v/Lene M Nielsen(9. maj 2005 – 12. juni 2005)Tidligere navn
    2. Lene Meier(13. juni 2005 – 31. oktober 2008)Tidligere periode
    3. LML Data v/Lene Meier Lausch(1. november 2008 – 3. februar 2009)Tidligere navn
    4. LML Data v/Lene Meier(4. februar 2009 – 30. juni 2009)Tidligere navn
    5. Lene Meier(siden 25. maj 2026)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Lene Meier

    Hvad er Lene Meiers CVR-nummer?
    Lene Meiers CVR-nummer er 28572875. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Lene Meier stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 28572875 blev registreret den 9. maj 2005. Navnet Lene Meier har været registreret siden den 25. maj 2026.
    Har Lene Meier tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 28572875 har tidligere heddet LM DataConsult v/Lene M Nielsen (9. maj 2005 – 12. juni 2005), LML Data v/Lene Meier Lausch (1. november 2008 – 3. februar 2009) og LML Data v/Lene Meier (4. februar 2009 – 30. juni 2009). Det nuværende navn, Lene Meier, har været registreret siden den 25. maj 2026.
    Hvilken branche opererer Lene Meier i?
    Lene Meier opererer indenfor branchen "Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter".
    Hvor har Lene Meier adresse?
    Lene Meier har adresse på Prins Christians Vænge 9, 8660 Skanderborg.
    Hvilken virksomhedsform har Lene Meier?
    Lene Meier er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Lene Meier stadig aktiv?
    Ja, Lene Meier er en aktiv virksomhed.