Leaf Nordic
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Leaf Nordic. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Leaf Nordic (CVR: 45481182) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Sabro, inden for branchen Almindelig rengøring i bygninger, Status: Aktiv.
Navnet Leaf Nordic har været virksomhedens registrerede navn siden den 15. juni 2026.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- Leaf Group(20. marts 2025 – 14. juni 2026)Tidligere navn
- Leaf Nordic(siden 15. juni 2026)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Leaf Nordic
- Hvad er Leaf Nordics CVR-nummer?
- Leaf Nordics CVR-nummer er 45481182. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Har Leaf Nordic tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 45481182 har tidligere heddet Leaf Group (20. marts 2025 – 14. juni 2026). Det nuværende navn, Leaf Nordic, har været registreret siden den 15. juni 2026.
- Hvilken branche opererer Leaf Nordic i?
- Leaf Nordic opererer indenfor branchen "Almindelig rengøring i bygninger".
- Hvilken virksomhedsform har Leaf Nordic?
- Leaf Nordic er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Leaf Nordic stadig aktiv?
- Ja, Leaf Nordic er en aktiv virksomhed.