domainSelskabsInfo

    Laura Meier

    Navn:
    Laura Meier
    CVR-nummer:
    42079286
    Adresse:
    Strandalleen 67, 5800 Nyborg
    Stiftet:
    2021
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Anden undervisning i.a.n.
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2021
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Laura Meier. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Laura Meier (CVR: 42079286) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Nyborg, inden for branchen Anden undervisning i.a.n., Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 42079286 blev registreret i CVR den 2. februar 2021 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Laura Meier har været virksomhedens registrerede navn siden den 28. april 2021.

    Virksomheden har adresse på Strandalleen 67, 5800 Nyborg.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. Klinisk Qigong(2. februar 2021 – 27. april 2021)Tidligere navn
    2. Laura Meier(siden 28. april 2021)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Laura Meier

    Hvad er Laura Meiers CVR-nummer?
    Laura Meiers CVR-nummer er 42079286. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Laura Meier stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 42079286 blev registreret den 2. februar 2021. Navnet Laura Meier har været registreret siden den 28. april 2021.
    Har Laura Meier tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 42079286 har tidligere heddet Klinisk Qigong (2. februar 2021 – 27. april 2021). Det nuværende navn, Laura Meier, har været registreret siden den 28. april 2021.
    Hvilken branche opererer Laura Meier i?
    Laura Meier opererer indenfor branchen "Anden undervisning i.a.n.".
    Hvor har Laura Meier adresse?
    Laura Meier har adresse på Strandalleen 67, 5800 Nyborg.
    Hvilken virksomhedsform har Laura Meier?
    Laura Meier er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Laura Meier stadig aktiv?
    Ja, Laura Meier er en aktiv virksomhed.