Last & Bilsyn ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,3 mio. kr. | 607 t.kr. | 408 t.kr. | 334 t.kr. | 2,1 mio. kr. |
| 2024 | 1,3 mio. kr. | -81 t.kr. | -115 t.kr. | -75 t.kr. | 1,7 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Last & Bilsyn ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Last & Bilsyn ApS (CVR: 44370158) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Padborg, inden for branchen Teknisk afprøvning og kontrol, Status: Aktiv.
Last & Bilsyn ApS blev stiftet den 13. oktober 2023 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 2,3 mio. kr., årets resultat 408 t.kr. og egenkapitalen 334 t.kr.
Virksomheden har adresse på Industrivej 11, 6330 Padborg.
For Last & Bilsyn ApS foreligger der 2 regnskaber for regnskabsårene 2024–2025.
Egenkapitalen er vokset fra -75 t.kr. i 2024 til 334 t.kr. i 2025.
Virksomheden har haft overskud i 1 ud af 2 regnskabsår med oplyst resultat.
Bemærk at regnskabsåret 2024 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.
Ofte stillede spørgsmål om Last & Bilsyn ApS
- Hvad er Last & Bilsyn ApS' CVR-nummer?
- Last & Bilsyn ApS' CVR-nummer er 44370158. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Last & Bilsyn ApS stiftet?
- Last & Bilsyn ApS blev stiftet den 13. oktober 2023.
- Hvilken branche opererer Last & Bilsyn ApS i?
- Last & Bilsyn ApS opererer indenfor branchen "Teknisk afprøvning og kontrol".
- Hvor har Last & Bilsyn ApS adresse?
- Last & Bilsyn ApS har adresse på Industrivej 11, 6330 Padborg.
- Hvilken virksomhedsform har Last & Bilsyn ApS?
- Last & Bilsyn ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har Last & Bilsyn ApS?
- Last & Bilsyn ApS har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er Last & Bilsyn ApS stadig aktiv?
- Ja, Last & Bilsyn ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener Last & Bilsyn ApS penge?
- Ja, Last & Bilsyn ApS realiserede et overskud på 408.336 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er Last & Bilsyn ApS' egenkapital?
- Last & Bilsyn ApS' egenkapital er 333.511 kr. ifølge regnskabet for 2025.