domainSelskabsInfo

    Lars Røgilds ApS

    Navn:
    Lars Røgilds ApS
    CVR-nummer:
    43285947
    Adresse:
    Niels Hansensvej 10, 3390 Hundested
    Stiftet:
    2022
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Psykologisk og psykoterapeutisk rådgivning
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2022
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for Lars Røgilds ApS (CVR 43285947). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårBruttofortjenesteDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    2025464 t.kr.-110 t.kr.-87 t.kr.269 t.kr.442 t.kr.
    2024463 t.kr.-212 t.kr.-161 t.kr.356 t.kr.484 t.kr.
    2023589 t.kr.38 t.kr.27 t.kr.517 t.kr.624 t.kr.
    2022434 t.kr.-201 t.kr.-164 t.kr.490 t.kr.601 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Lars Røgilds ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Lars Røgilds ApS (CVR: 43285947) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Hundested, inden for branchen Psykologisk og psykoterapeutisk rådgivning, Status: Aktiv.

    Lars Røgilds ApS blev stiftet den 19. maj 2022 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 464 t.kr., årets resultat -87 t.kr. og egenkapitalen 269 t.kr.

    Virksomheden har adresse på Niels Hansensvej 10, 3390 Hundested.

    For Lars Røgilds ApS foreligger der 4 regnskaber for regnskabsårene 2022–2025.

    Egenkapitalen er faldet fra 490 t.kr. i 2022 til 269 t.kr. i 2025, svarende til et fald på 45,1 %.

    Virksomheden har haft overskud i 1 ud af 4 regnskabsår med oplyst resultat.

    Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på -87 t.kr. mod -161 t.kr. året før – en fremgang.

    Ofte stillede spørgsmål om Lars Røgilds ApS

    Hvad er Lars Røgilds ApS' CVR-nummer?
    Lars Røgilds ApS' CVR-nummer er 43285947. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Lars Røgilds ApS stiftet?
    Lars Røgilds ApS blev stiftet den 19. maj 2022.
    Hvilken branche opererer Lars Røgilds ApS i?
    Lars Røgilds ApS opererer indenfor branchen "Psykologisk og psykoterapeutisk rådgivning".
    Hvor har Lars Røgilds ApS adresse?
    Lars Røgilds ApS har adresse på Niels Hansensvej 10, 3390 Hundested.
    Hvilken virksomhedsform har Lars Røgilds ApS?
    Lars Røgilds ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har Lars Røgilds ApS?
    Lars Røgilds ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
    Er Lars Røgilds ApS stadig aktiv?
    Ja, Lars Røgilds ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener Lars Røgilds ApS penge?
    Nej, Lars Røgilds ApS havde et underskud på 87.494 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er Lars Røgilds ApS' egenkapital?
    Lars Røgilds ApS' egenkapital er 268.623 kr. ifølge regnskabet for 2025.