LARS LYCK ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,6 mio. kr. | 639 t.kr. | 497 t.kr. | 1,2 mio. kr. | 2,0 mio. kr. |
| 2024 | 1,9 mio. kr. | 418 t.kr. | 323 t.kr. | 911 t.kr. | 1,7 mio. kr. |
| 2023 | 1,5 mio. kr. | 321 t.kr. | 251 t.kr. | 817 t.kr. | 1,2 mio. kr. |
| 2022 | 1,0 mio. kr. | 286 t.kr. | 222 t.kr. | 767 t.kr. | 1,2 mio. kr. |
| 2021 | 878 t.kr. | 284 t.kr. | 222 t.kr. | 744 t.kr. | 1,1 mio. kr. |
| 2020 | 925 t.kr. | 271 t.kr. | 214 t.kr. | 522 t.kr. | 834 t.kr. |
| 2019 | 1,0 mio. kr. | 430 t.kr. | 356 t.kr. | 908 t.kr. | 1,3 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for LARS LYCK ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
LARS LYCK ApS (CVR: 35662111) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Sønderborg, inden for branchen Murerarbejde, Status: Aktiv.
LARS LYCK ApS blev stiftet den 11. februar 2014 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 5 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 2,6 mio. kr., årets resultat 497 t.kr. og egenkapitalen 1,2 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Sandbjergvej 110, 6400 Sønderborg.
For LARS LYCK ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 908 t.kr. i 2019 til 1,2 mio. kr. i 2025.
Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 497 t.kr. mod 323 t.kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om LARS LYCK ApS
- Hvad er LARS LYCK ApS' CVR-nummer?
- LARS LYCK ApS' CVR-nummer er 35662111. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev LARS LYCK ApS stiftet?
- LARS LYCK ApS blev stiftet den 11. februar 2014.
- Hvilken branche opererer LARS LYCK ApS i?
- LARS LYCK ApS opererer indenfor branchen "Murerarbejde".
- Hvor har LARS LYCK ApS adresse?
- LARS LYCK ApS har adresse på Sandbjergvej 110, 6400 Sønderborg.
- Hvilken virksomhedsform har LARS LYCK ApS?
- LARS LYCK ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har LARS LYCK ApS?
- LARS LYCK ApS har 5 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er LARS LYCK ApS stadig aktiv?
- Ja, LARS LYCK ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener LARS LYCK ApS penge?
- Ja, LARS LYCK ApS realiserede et overskud på 496.674 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er LARS LYCK ApS' egenkapital?
- LARS LYCK ApS' egenkapital er 1.157.326 kr. ifølge regnskabet for 2025.
Se også
Lignende virksomheder
Murerarbejde · nærmeste bruttofortjeneste
- MURERFIRMAET BRIAN JENSEN ApSKastrupKastrup2,6 mio. kr.
- Murermester Søren Ravnsbæk ApSViborgViborg2,6 mio. kr.
- Murermester Pedersen ApSSkælskørSkælskør2,6 mio. kr.
- MURERFIRMAET KURT NIELSEN A/SHerningHerning2,6 mio. kr.
- SF Råhus Montage ApSNæstvedNæstved2,6 mio. kr.
- NORDMORS MURERFORRETNING ApSNykøbing MNykøbing M2,6 mio. kr.
Er det jeres virksomhed?
Vis jeres SI-score på jeres egen hjemmeside med et gratis badge. Det opdateres hver dag og linker til jeres side her.