Landsted Skanderborgvej 157
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Landsted Skanderborgvej 157. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Landsted Skanderborgvej 157 (CVR: 35988203) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Hinnerup, inden for branchen Blandet landbrugsdrift, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 35988203 blev registreret i CVR den 29. august 2014 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Landsted Skanderborgvej 157 har været virksomhedens registrerede navn siden den 14. marts 2020.
Virksomheden har adresse på Skanderborgvej 157, 8382 Hinnerup.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- Riis Coaching(29. august 2014 – 15. februar 2018)Tidligere navn
- Landsted Skanderborgvej 157(siden 14. marts 2020)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Landsted Skanderborgvej 157
- Hvad er Landsted Skanderborgvej 157's CVR-nummer?
- Landsted Skanderborgvej 157's CVR-nummer er 35988203. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Landsted Skanderborgvej 157 stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 35988203 blev registreret den 29. august 2014. Navnet Landsted Skanderborgvej 157 har været registreret siden den 14. marts 2020.
- Har Landsted Skanderborgvej 157 tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 35988203 har tidligere heddet Riis Coaching (29. august 2014 – 15. februar 2018). Det nuværende navn, Landsted Skanderborgvej 157, har været registreret siden den 14. marts 2020.
- Hvilken branche opererer Landsted Skanderborgvej 157 i?
- Landsted Skanderborgvej 157 opererer indenfor branchen "Blandet landbrugsdrift".
- Hvor har Landsted Skanderborgvej 157 adresse?
- Landsted Skanderborgvej 157 har adresse på Skanderborgvej 157, 8382 Hinnerup.
- Hvilken virksomhedsform har Landsted Skanderborgvej 157?
- Landsted Skanderborgvej 157 er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Landsted Skanderborgvej 157 stadig aktiv?
- Ja, Landsted Skanderborgvej 157 er en aktiv virksomhed.