Lampinen Nygaard
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Lampinen Nygaard. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Lampinen Nygaard (CVR: 33102186) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Helsinge, inden for branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 33102186 blev registreret i CVR den 1. oktober 2010 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Lampinen Nygaard har været virksomhedens registrerede navn siden den 7. september 2016.
Virksomheden har adresse på Tågerupvej 15, 3200 Helsinge.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- LinkImpulse v/Niels Lampinen Nygaard(1. oktober 2010 – 31. marts 2011)Tidligere navn
- Lampinen Nygaard(siden 7. september 2016)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Lampinen Nygaard
- Hvad er Lampinen Nygaards CVR-nummer?
- Lampinen Nygaards CVR-nummer er 33102186. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Lampinen Nygaard stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 33102186 blev registreret den 1. oktober 2010. Navnet Lampinen Nygaard har været registreret siden den 7. september 2016.
- Har Lampinen Nygaard tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 33102186 har tidligere heddet LinkImpulse v/Niels Lampinen Nygaard (1. oktober 2010 – 31. marts 2011). Det nuværende navn, Lampinen Nygaard, har været registreret siden den 7. september 2016.
- Hvilken branche opererer Lampinen Nygaard i?
- Lampinen Nygaard opererer indenfor branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning".
- Hvor har Lampinen Nygaard adresse?
- Lampinen Nygaard har adresse på Tågerupvej 15, 3200 Helsinge.
- Hvilken virksomhedsform har Lampinen Nygaard?
- Lampinen Nygaard er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Lampinen Nygaard stadig aktiv?
- Ja, Lampinen Nygaard er en aktiv virksomhed.