domainSelskabsInfo

    Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch

    Navn:
    Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch
    CVR-nummer:
    34126682
    Adresse:
    Havelundvej 61, 5492 Vissenbjerg
    Stiftet:
    2012
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Anden udlejning af boliger
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2012
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch (CVR: 34126682) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Vissenbjerg, inden for branchen Anden udlejning af boliger, Status: Aktiv.

    Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch blev stiftet den 1. februar 2012 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Havelundvej 61, 5492 Vissenbjerg.

    Ofte stillede spørgsmål om Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch

    Hvad er Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentschs CVR-nummer?
    Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentschs CVR-nummer er 34126682. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch stiftet?
    Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch blev stiftet den 1. februar 2012.
    Hvilken branche opererer Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch i?
    Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch opererer indenfor branchen "Anden udlejning af boliger".
    Hvor har Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch adresse?
    Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch har adresse på Havelundvej 61, 5492 Vissenbjerg.
    Hvilken virksomhedsform har Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch?
    Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch stadig aktiv?
    Ja, Kragelund - Dexter v/Thomas Brok Gentsch er en aktiv virksomhed.