Klinik Hannah Salsbury
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Klinik Hannah Salsbury. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Klinik Hannah Salsbury (CVR: 35740139) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Årslev, inden for branchen Fysio- og ergoterapi, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 35740139 blev registreret i CVR den 1. september 2014 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Klinik Hannah Salsbury har været virksomhedens registrerede navn siden den 1. juni 2016.
Virksomheden har adresse på Stationsvej 118, 5792 Årslev.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- Ergoterapi ved Hannah Salsbury(1. september 2014 – 31. maj 2016)Tidligere navn
- Klinik Hannah Salsbury(siden 1. juni 2016)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Klinik Hannah Salsbury
- Hvad er Klinik Hannah Salsburys CVR-nummer?
- Klinik Hannah Salsburys CVR-nummer er 35740139. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Klinik Hannah Salsbury stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 35740139 blev registreret den 1. september 2014. Navnet Klinik Hannah Salsbury har været registreret siden den 1. juni 2016.
- Har Klinik Hannah Salsbury tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 35740139 har tidligere heddet Ergoterapi ved Hannah Salsbury (1. september 2014 – 31. maj 2016). Det nuværende navn, Klinik Hannah Salsbury, har været registreret siden den 1. juni 2016.
- Hvilken branche opererer Klinik Hannah Salsbury i?
- Klinik Hannah Salsbury opererer indenfor branchen "Fysio- og ergoterapi".
- Hvor har Klinik Hannah Salsbury adresse?
- Klinik Hannah Salsbury har adresse på Stationsvej 118, 5792 Årslev.
- Hvilken virksomhedsform har Klinik Hannah Salsbury?
- Klinik Hannah Salsbury er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Klinik Hannah Salsbury stadig aktiv?
- Ja, Klinik Hannah Salsbury er en aktiv virksomhed.