Kildedal Tømrer & Snedker- montage
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Kildedal Tømrer & Snedker- montage. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Kildedal Tømrer & Snedker- montage (CVR: 42463329) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Dronninglund, inden for branchen Tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter, Status: Aktiv.
Kildedal Tømrer & Snedker- montage blev stiftet den 15. juni 2021 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
Virksomheden har adresse på Ørsøvej 31, 9330 Dronninglund.
Ofte stillede spørgsmål om Kildedal Tømrer & Snedker- montage
- Hvad er Kildedal Tømrer & Snedker- montages CVR-nummer?
- Kildedal Tømrer & Snedker- montages CVR-nummer er 42463329. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Kildedal Tømrer & Snedker- montage stiftet?
- Kildedal Tømrer & Snedker- montage blev stiftet den 15. juni 2021.
- Hvilken branche opererer Kildedal Tømrer & Snedker- montage i?
- Kildedal Tømrer & Snedker- montage opererer indenfor branchen "Tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter".
- Hvor har Kildedal Tømrer & Snedker- montage adresse?
- Kildedal Tømrer & Snedker- montage har adresse på Ørsøvej 31, 9330 Dronninglund.
- Hvilken virksomhedsform har Kildedal Tømrer & Snedker- montage?
- Kildedal Tømrer & Snedker- montage er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Kildedal Tømrer & Snedker- montage stadig aktiv?
- Ja, Kildedal Tømrer & Snedker- montage er en aktiv virksomhed.