KenCo Management Services ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 t.kr. | 22 t.kr. | 19 t.kr. | 60 t.kr. | 69 t.kr. |
| 2024 | 3 t.kr. | 3 t.kr. | 5 t.kr. | 45 t.kr. | 47 t.kr. |
| 2023 | 8 t.kr. | 8 t.kr. | 8 t.kr. | 49 t.kr. | 53 t.kr. |
| 2022 | 3 t.kr. | 3 t.kr. | 4 t.kr. | 40 t.kr. | 46 t.kr. |
| 2021 | 2 t.kr. | 2 t.kr. | 1 t.kr. | 39 t.kr. | 40 t.kr. |
| 2020 | – | -3 t.kr. | -2 t.kr. | 38 t.kr. | 38 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for KenCo Management Services ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
KenCo Management Services ApS (CVR: 41114533) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Hvalsø, inden for branchen Bogføring og revision; skatterådgivning, Status: Aktiv.
KenCo Management Services ApS blev stiftet den 24. januar 2020 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 22 t.kr., årets resultat 19 t.kr. og egenkapitalen 60 t.kr.
Virksomheden har adresse på Nellikevej 21C, 4330 Hvalsø.
For KenCo Management Services ApS foreligger der 6 regnskaber for regnskabsårene 2020–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 38 t.kr. i 2020 til 60 t.kr. i 2025, svarende til en stigning på 57,4 %.
Virksomheden har haft overskud i 5 ud af 6 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 19 t.kr. mod 5 t.kr. året før – en fremgang.
Bemærk at regnskabsåret 2020 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.
Ofte stillede spørgsmål om KenCo Management Services ApS
- Hvad er KenCo Management Services ApS' CVR-nummer?
- KenCo Management Services ApS' CVR-nummer er 41114533. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev KenCo Management Services ApS stiftet?
- KenCo Management Services ApS blev stiftet den 24. januar 2020.
- Hvilken branche opererer KenCo Management Services ApS i?
- KenCo Management Services ApS opererer indenfor branchen "Bogføring og revision; skatterådgivning".
- Hvor har KenCo Management Services ApS adresse?
- KenCo Management Services ApS har adresse på Nellikevej 21C, 4330 Hvalsø.
- Hvilken virksomhedsform har KenCo Management Services ApS?
- KenCo Management Services ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har KenCo Management Services ApS?
- KenCo Management Services ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er KenCo Management Services ApS stadig aktiv?
- Ja, KenCo Management Services ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener KenCo Management Services ApS penge?
- Ja, KenCo Management Services ApS realiserede et overskud på 19.454 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er KenCo Management Services ApS' egenkapital?
- KenCo Management Services ApS' egenkapital er 59.666 kr. ifølge regnskabet for 2025.