Keawork ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,1 mio. kr. | 163 t.kr. | 124 t.kr. | 304 t.kr. | 477 t.kr. |
| 2024 | 1,2 mio. kr. | 273 t.kr. | 208 t.kr. | 380 t.kr. | 694 t.kr. |
| 2023 | 1,1 mio. kr. | 177 t.kr. | 132 t.kr. | 172 t.kr. | 562 t.kr. |
| 2022 | 1,2 mio. kr. | 231 t.kr. | 175 t.kr. | 215 t.kr. | 466 t.kr. |
| 2021 | 1,1 mio. kr. | 251 t.kr. | 191 t.kr. | 231 t.kr. | 454 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Keawork ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Keawork ApS (CVR: 41826053) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Hinnerup, inden for branchen Rådgivende ingeniøraktiviteter inden for produktions- og maskinteknik, Status: Aktiv.
Keawork ApS blev stiftet den 6. november 2020 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 1,1 mio. kr., årets resultat 124 t.kr. og egenkapitalen 304 t.kr.
Virksomheden har adresse på Lavritsdalsvej 11, 8382 Hinnerup.
For Keawork ApS foreligger der 5 regnskaber for regnskabsårene 2021–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 231 t.kr. i 2021 til 304 t.kr. i 2025, svarende til en stigning på 31,1 %.
Virksomheden har leveret overskud i alle 5 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 124 t.kr. mod 208 t.kr. året før – en tilbagegang.
Bemærk at regnskabsåret 2021 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.
Ofte stillede spørgsmål om Keawork ApS
- Hvad er Keawork ApS' CVR-nummer?
- Keawork ApS' CVR-nummer er 41826053. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Keawork ApS stiftet?
- Keawork ApS blev stiftet den 6. november 2020.
- Hvilken branche opererer Keawork ApS i?
- Keawork ApS opererer indenfor branchen "Rådgivende ingeniøraktiviteter inden for produktions- og maskinteknik".
- Hvor har Keawork ApS adresse?
- Keawork ApS har adresse på Lavritsdalsvej 11, 8382 Hinnerup.
- Hvilken virksomhedsform har Keawork ApS?
- Keawork ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har Keawork ApS?
- Keawork ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er Keawork ApS stadig aktiv?
- Ja, Keawork ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener Keawork ApS penge?
- Ja, Keawork ApS realiserede et overskud på 123.935 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er Keawork ApS' egenkapital?
- Keawork ApS' egenkapital er 303.541 kr. ifølge regnskabet for 2025.