domainSelskabsInfo

    JEJ Verwaltungs GmbH

    Navn:
    JEJ Verwaltungs GmbH
    CVR-nummer:
    29133840
    Adresse:
    Ryttergabsvej 44, 6330 Padborg
    Stiftet:
    2004
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    UDL
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Anden finansiel formidling i.a.n.
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2004
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for JEJ Verwaltungs GmbH. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    JEJ Verwaltungs GmbH (CVR: 29133840) er registreret som anden udenlandsk virksomhed, beliggende i Padborg, inden for branchen Anden finansiel formidling i.a.n., Status: Aktiv.

    JEJ Verwaltungs GmbH blev stiftet den 18. november 2004 og er registreret som anden udenlandsk virksomhed.

    Virksomheden har adresse på Ryttergabsvej 44, 6330 Padborg.

    Ofte stillede spørgsmål om JEJ Verwaltungs GmbH

    Hvad er JEJ Verwaltungs GmbHs CVR-nummer?
    JEJ Verwaltungs GmbHs CVR-nummer er 29133840. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev JEJ Verwaltungs GmbH stiftet?
    JEJ Verwaltungs GmbH blev stiftet den 18. november 2004.
    Hvilken branche opererer JEJ Verwaltungs GmbH i?
    JEJ Verwaltungs GmbH opererer indenfor branchen "Anden finansiel formidling i.a.n.".
    Hvor har JEJ Verwaltungs GmbH adresse?
    JEJ Verwaltungs GmbH har adresse på Ryttergabsvej 44, 6330 Padborg.
    Hvilken virksomhedsform har JEJ Verwaltungs GmbH?
    JEJ Verwaltungs GmbH er registreret som anden udenlandsk virksomhed.
    Er JEJ Verwaltungs GmbH stadig aktiv?
    Ja, JEJ Verwaltungs GmbH er en aktiv virksomhed.