JCW HOLDING ApS
| Regnskabsår | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -67 t.kr. | -832 t.kr. | 13,7 mio. kr. | 15,5 mio. kr. |
| 2024 | -43 t.kr. | 3,7 mio. kr. | 3,4 mio. kr. | 6,4 mio. kr. |
| 2023 | -283 t.kr. | 1,9 mio. kr. | 858 t.kr. | 4,6 mio. kr. |
| 2022 | -37 t.kr. | 704 t.kr. | -1,1 mio. kr. | 1,8 mio. kr. |
| 2021 | -177 t.kr. | -198 t.kr. | -1,8 mio. kr. | 637 t.kr. |
| 2020 | -11 t.kr. | -44 t.kr. | -2,0 mio. kr. | 115 t.kr. |
| 2019 | -15 t.kr. | -467 t.kr. | -2,0 mio. kr. | 100 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for JCW HOLDING ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
JCW HOLDING ApS (CVR: 34205183) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Skagen, inden for branchen Ikke-finansielle holdingselskaber, Status: Aktiv.
JCW HOLDING ApS blev stiftet den 5. januar 2012 og er registreret som anpartsselskab.
Ifølge regnskabet for 2025 er årets resultat -832 t.kr. og egenkapitalen 13,7 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Fiskehuskajen 13, 9990 Skagen.
For JCW HOLDING ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er vokset fra -2,0 mio. kr. i 2019 til 13,7 mio. kr. i 2025.
Virksomheden har haft overskud i 3 ud af 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på -832 t.kr. mod 3,7 mio. kr. året før – en tilbagegang.
Ofte stillede spørgsmål om JCW HOLDING ApS
- Hvad er JCW HOLDING ApS' CVR-nummer?
- JCW HOLDING ApS' CVR-nummer er 34205183. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev JCW HOLDING ApS stiftet?
- JCW HOLDING ApS blev stiftet den 5. januar 2012.
- Hvilken branche opererer JCW HOLDING ApS i?
- JCW HOLDING ApS opererer indenfor branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber".
- Hvor har JCW HOLDING ApS adresse?
- JCW HOLDING ApS har adresse på Fiskehuskajen 13, 9990 Skagen.
- Hvilken virksomhedsform har JCW HOLDING ApS?
- JCW HOLDING ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er JCW HOLDING ApS stadig aktiv?
- Ja, JCW HOLDING ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener JCW HOLDING ApS penge?
- Nej, JCW HOLDING ApS havde et underskud på 832.108 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er JCW HOLDING ApS' egenkapital?
- JCW HOLDING ApS' egenkapital er 13.707.167 kr. ifølge regnskabet for 2025.