domainSelskabsInfo

    JCS/ Stræde

    Navn:
    JCS/ Stræde
    CVR-nummer:
    40999337
    Adresse:
    Langelandsgade 22, 6950 Ringkøbing
    Stiftet:
    2019
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Fremstilling af metalkonstruktioner og dele heraf
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2019
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for JCS/ Stræde. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    JCS/ Stræde (CVR: 40999337) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Ringkøbing, inden for branchen Fremstilling af metalkonstruktioner og dele heraf, Status: Aktiv.

    JCS/ Stræde blev stiftet den 2. december 2019 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Langelandsgade 22, 6950 Ringkøbing.

    Ofte stillede spørgsmål om JCS/ Stræde

    Hvad er JCS/ Strædes CVR-nummer?
    JCS/ Strædes CVR-nummer er 40999337. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev JCS/ Stræde stiftet?
    JCS/ Stræde blev stiftet den 2. december 2019.
    Hvilken branche opererer JCS/ Stræde i?
    JCS/ Stræde opererer indenfor branchen "Fremstilling af metalkonstruktioner og dele heraf".
    Hvor har JCS/ Stræde adresse?
    JCS/ Stræde har adresse på Langelandsgade 22, 6950 Ringkøbing.
    Hvilken virksomhedsform har JCS/ Stræde?
    JCS/ Stræde er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er JCS/ Stræde stadig aktiv?
    Ja, JCS/ Stræde er en aktiv virksomhed.