HR7 ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,2 mio. kr. | 524 t.kr. | 407 t.kr. | 1,4 mio. kr. | 2,4 mio. kr. |
| 2024 | 5,4 mio. kr. | 128 t.kr. | 89 t.kr. | 1,6 mio. kr. | 2,6 mio. kr. |
| 2023 | 8,1 mio. kr. | 943 t.kr. | 731 t.kr. | 2,7 mio. kr. | 4,1 mio. kr. |
| 2022 | 8,2 mio. kr. | 1,2 mio. kr. | 887 t.kr. | 2,9 mio. kr. | 5,0 mio. kr. |
| 2021 | 7,2 mio. kr. | 1,6 mio. kr. | 1,2 mio. kr. | 1,5 mio. kr. | 5,3 mio. kr. |
| 2020 | 5,0 mio. kr. | 709 t.kr. | 534 t.kr. | 1,5 mio. kr. | 5,3 mio. kr. |
| 2019 | 5,0 mio. kr. | 660 t.kr. | 550 t.kr. | 1,8 mio. kr. | 3,3 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for HR7 ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
HR7 ApS (CVR: 32073026) er registreret som anpartsselskab, beliggende i København N, inden for branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning, Status: Aktiv.
HR7 ApS blev stiftet den 5. marts 2009 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 8 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 4,2 mio. kr., årets resultat 407 t.kr. og egenkapitalen 1,4 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Wesselsgade 24, st., 2200 København N.
For HR7 ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er faldet fra 1,8 mio. kr. i 2019 til 1,4 mio. kr. i 2025.
Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 407 t.kr. mod 89 t.kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om HR7 ApS
- Hvad er HR7 ApS' CVR-nummer?
- HR7 ApS' CVR-nummer er 32073026. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev HR7 ApS stiftet?
- HR7 ApS blev stiftet den 5. marts 2009.
- Hvilken branche opererer HR7 ApS i?
- HR7 ApS opererer indenfor branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning".
- Hvor har HR7 ApS adresse?
- HR7 ApS har adresse på Wesselsgade 24, st., 2200 København N.
- Hvilken virksomhedsform har HR7 ApS?
- HR7 ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har HR7 ApS?
- HR7 ApS har 8 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er HR7 ApS stadig aktiv?
- Ja, HR7 ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener HR7 ApS penge?
- Ja, HR7 ApS realiserede et overskud på 406.863 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er HR7 ApS' egenkapital?
- HR7 ApS' egenkapital er 1.406.863 kr. ifølge regnskabet for 2025.
Se også
Lignende virksomheder
Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning · nærmeste bruttofortjeneste
- Promediqa ApSFarumFarum4,2 mio. kr.
- LINKGRC ApSBirkerødBirkerød4,2 mio. kr.
- LMLconsulting ApSSolrød StrandSolrød Strand4,2 mio. kr.
- Digital Quality Solutions ApSFrederiksberg CFrederiksberg C4,2 mio. kr.
- Guiding People ApSÅlsgårdeÅlsgårde4,2 mio. kr.
- Contab Group ApSSabroSabro4,2 mio. kr.
Er det jeres virksomhed?
Vis jeres SI-score på jeres egen hjemmeside med et gratis badge. Det opdateres hver dag og linker til jeres side her.