HP Agro
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for HP Agro. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
HP Agro (CVR: 42281484) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Viborg, inden for branchen Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom, Status: Aktiv.
HP Agro blev stiftet den 1. april 2021 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
Virksomheden har adresse på Jegstrupvej Vest 142, 8800 Viborg.
Ofte stillede spørgsmål om HP Agro
- Hvad er HP Agros CVR-nummer?
- HP Agros CVR-nummer er 42281484. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev HP Agro stiftet?
- HP Agro blev stiftet den 1. april 2021.
- Hvilken branche opererer HP Agro i?
- HP Agro opererer indenfor branchen "Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom".
- Hvor har HP Agro adresse?
- HP Agro har adresse på Jegstrupvej Vest 142, 8800 Viborg.
- Hvilken virksomhedsform har HP Agro?
- HP Agro er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er HP Agro stadig aktiv?
- Ja, HP Agro er en aktiv virksomhed.