Højris Maskinservice ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 t.kr. | 31 t.kr. | 21 t.kr. | 61 t.kr. | 244 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Højris Maskinservice ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Højris Maskinservice ApS (CVR: 45226565) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Slagelse, inden for branchen Reparation og vedligeholdelse af maskiner, Status: Aktiv.
Højris Maskinservice ApS blev stiftet den 18. november 2024 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025, der dækker 10 måneder, er bruttofortjenesten 99 t.kr., årets resultat 21 t.kr. og egenkapitalen 61 t.kr.
Virksomheden har adresse på Smutvejen 4, 4200 Slagelse.
For Højris Maskinservice ApS foreligger der regnskabstal for regnskabsåret 2025.
Bemærk at regnskabsåret 2025 ikke dækker 12 måneder.
Ofte stillede spørgsmål om Højris Maskinservice ApS
- Hvad er Højris Maskinservice ApS' CVR-nummer?
- Højris Maskinservice ApS' CVR-nummer er 45226565. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Højris Maskinservice ApS stiftet?
- Højris Maskinservice ApS blev stiftet den 18. november 2024.
- Hvilken branche opererer Højris Maskinservice ApS i?
- Højris Maskinservice ApS opererer indenfor branchen "Reparation og vedligeholdelse af maskiner".
- Hvor har Højris Maskinservice ApS adresse?
- Højris Maskinservice ApS har adresse på Smutvejen 4, 4200 Slagelse.
- Hvilken virksomhedsform har Højris Maskinservice ApS?
- Højris Maskinservice ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har Højris Maskinservice ApS?
- Højris Maskinservice ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er Højris Maskinservice ApS stadig aktiv?
- Ja, Højris Maskinservice ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener Højris Maskinservice ApS penge?
- Ja, Højris Maskinservice ApS realiserede et overskud på 21.137 kr. i regnskabsåret 2025, der dækker 10 måneder.
- Hvad er Højris Maskinservice ApS' egenkapital?
- Højris Maskinservice ApS' egenkapital er 61.137 kr. ifølge regnskabet for 2025, der dækker 10 måneder.