domainSelskabsInfo

    Henne Kirkeby Kro I/S

    Navn:
    Henne Kirkeby Kro I/S
    CVR-nummer:
    31927692
    Adresse:
    Søgade 12, 6000 Kolding
    Stiftet:
    2009
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    I/S
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Drift af hoteller og lignende overnatningsfaciliteter
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2009
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Henne Kirkeby Kro I/S. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Henne Kirkeby Kro I/S (CVR: 31927692) er registreret som interessentskab, beliggende i Kolding, inden for branchen Drift af hoteller og lignende overnatningsfaciliteter, Status: Aktiv.

    Henne Kirkeby Kro I/S blev stiftet den 1. januar 2009 og er registreret som interessentskab. Virksomheden har 26 ansatte ifølge seneste registrerede data.

    Virksomheden har adresse på Søgade 12, 6000 Kolding.

    Ofte stillede spørgsmål om Henne Kirkeby Kro I/S

    Hvad er Henne Kirkeby Kro I/S' CVR-nummer?
    Henne Kirkeby Kro I/S' CVR-nummer er 31927692. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Henne Kirkeby Kro I/S stiftet?
    Henne Kirkeby Kro I/S blev stiftet den 1. januar 2009.
    Hvilken branche opererer Henne Kirkeby Kro I/S i?
    Henne Kirkeby Kro I/S opererer indenfor branchen "Drift af hoteller og lignende overnatningsfaciliteter".
    Hvor har Henne Kirkeby Kro I/S adresse?
    Henne Kirkeby Kro I/S har adresse på Søgade 12, 6000 Kolding.
    Hvilken virksomhedsform har Henne Kirkeby Kro I/S?
    Henne Kirkeby Kro I/S er registreret som interessentskab.
    Hvor mange ansatte har Henne Kirkeby Kro I/S?
    Henne Kirkeby Kro I/S har 26 ansatte ifølge seneste registrerede data.
    Er Henne Kirkeby Kro I/S stadig aktiv?
    Ja, Henne Kirkeby Kro I/S er en aktiv virksomhed.