Halds Holding ApS
| Regnskabsår | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|
| 2025 | 40 t.kr. | 250 t.kr. |
| 2024 | 40 t.kr. | 250 t.kr. |
| 2023 | 40 t.kr. | 250 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Halds Holding ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Halds Holding ApS (CVR: 43394568) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Hørning, inden for branchen Ikke-finansielle holdingselskaber, Status: Aktiv.
Halds Holding ApS blev stiftet den 14. juli 2022 og er registreret som anpartsselskab.
Ifølge regnskabet for 2025 er egenkapitalen 40 t.kr.
Virksomheden har adresse på Nørregårds Alle 150, 8362 Hørning.
For Halds Holding ApS foreligger der 3 regnskaber for regnskabsårene 2023–2025.
Egenkapitalen har ligget stabilt på 40 t.kr. gennem perioden.
Bemærk at regnskabsåret 2023 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.
Ofte stillede spørgsmål om Halds Holding ApS
- Hvad er Halds Holding ApS' CVR-nummer?
- Halds Holding ApS' CVR-nummer er 43394568. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Halds Holding ApS stiftet?
- Halds Holding ApS blev stiftet den 14. juli 2022.
- Hvilken branche opererer Halds Holding ApS i?
- Halds Holding ApS opererer indenfor branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber".
- Hvor har Halds Holding ApS adresse?
- Halds Holding ApS har adresse på Nørregårds Alle 150, 8362 Hørning.
- Hvilken virksomhedsform har Halds Holding ApS?
- Halds Holding ApS er registreret som anpartsselskab.
- Er Halds Holding ApS stadig aktiv?
- Ja, Halds Holding ApS er en aktiv virksomhed.
- Hvad er Halds Holding ApS' egenkapital?
- Halds Holding ApS' egenkapital er 40.000 kr. ifølge regnskabet for 2025.