GRÖN ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,4 mio. kr. | 619 t.kr. | 428 t.kr. | 468 t.kr. | 2,7 mio. kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for GRÖN ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
GRÖN ApS (CVR: 45391310) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Holstebro, inden for branchen Landskabspleje, Status: Aktiv.
GRÖN ApS blev stiftet den 10. februar 2025 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025, der dækker 11 måneder, er bruttofortjenesten 2,4 mio. kr., årets resultat 428 t.kr. og egenkapitalen 468 t.kr.
Virksomheden har adresse på Engholmvej 7, 7500 Holstebro.
For GRÖN ApS foreligger der regnskabstal for regnskabsåret 2025.
Bemærk at regnskabsåret 2025 ikke dækker 12 måneder.
Ofte stillede spørgsmål om GRÖN ApS
- Hvad er GRÖN ApS' CVR-nummer?
- GRÖN ApS' CVR-nummer er 45391310. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev GRÖN ApS stiftet?
- GRÖN ApS blev stiftet den 10. februar 2025.
- Hvilken branche opererer GRÖN ApS i?
- GRÖN ApS opererer indenfor branchen "Landskabspleje".
- Hvor har GRÖN ApS adresse?
- GRÖN ApS har adresse på Engholmvej 7, 7500 Holstebro.
- Hvilken virksomhedsform har GRÖN ApS?
- GRÖN ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har GRÖN ApS?
- GRÖN ApS har 3 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er GRÖN ApS stadig aktiv?
- Ja, GRÖN ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener GRÖN ApS penge?
- Ja, GRÖN ApS realiserede et overskud på 427.544 kr. i regnskabsåret 2025, der dækker 11 måneder.
- Hvad er GRÖN ApS' egenkapital?
- GRÖN ApS' egenkapital er 467.544 kr. ifølge regnskabet for 2025, der dækker 11 måneder.