domainSelskabsInfo

    Gravitated Sound Studio

    Navn:
    Gravitated Sound Studio
    CVR-nummer:
    42646776
    Adresse:
    Paradis Sidealle 9, 3200 Helsinge
    Stiftet:
    2021
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Patentbureauers aktiviteter og tjenesteydelser i forbindelse med markedsføring
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2021
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Gravitated Sound Studio. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Gravitated Sound Studio (CVR: 42646776) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Helsinge, inden for branchen Patentbureauers aktiviteter og tjenesteydelser i forbindelse med markedsføring, Status: Aktiv.

    Gravitated Sound Studio blev stiftet den 2. september 2021 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Paradis Sidealle 9, 3200 Helsinge.

    Ofte stillede spørgsmål om Gravitated Sound Studio

    Hvad er Gravitated Sound Studios CVR-nummer?
    Gravitated Sound Studios CVR-nummer er 42646776. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Gravitated Sound Studio stiftet?
    Gravitated Sound Studio blev stiftet den 2. september 2021.
    Hvilken branche opererer Gravitated Sound Studio i?
    Gravitated Sound Studio opererer indenfor branchen "Patentbureauers aktiviteter og tjenesteydelser i forbindelse med markedsføring".
    Hvor har Gravitated Sound Studio adresse?
    Gravitated Sound Studio har adresse på Paradis Sidealle 9, 3200 Helsinge.
    Hvilken virksomhedsform har Gravitated Sound Studio?
    Gravitated Sound Studio er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Gravitated Sound Studio stadig aktiv?
    Ja, Gravitated Sound Studio er en aktiv virksomhed.