domainSelskabsInfo

    GR Big Service

    Navn:
    GR Big Service
    CVR-nummer:
    45859029
    Adresse:
    Ikke oplyst, Frederikshavn
    Stiftet:
    Ikke oplyst
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Nedrivning
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    Ikke oplyst
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for GR Big Service. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    GR Big Service (CVR: 45859029) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Frederikshavn, inden for branchen Nedrivning, Status: Aktiv.

    Ofte stillede spørgsmål om GR Big Service

    Hvad er GR Big Services CVR-nummer?
    GR Big Services CVR-nummer er 45859029. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvilken branche opererer GR Big Service i?
    GR Big Service opererer indenfor branchen "Nedrivning".
    Hvilken virksomhedsform har GR Big Service?
    GR Big Service er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er GR Big Service stadig aktiv?
    Ja, GR Big Service er en aktiv virksomhed.