domainSelskabsInfo

    Gordons Tagpap ApS

    Navn:
    Gordons Tagpap ApS
    CVR-nummer:
    44104628
    Adresse:
    Fårdalen 57, 8600 Silkeborg
    Stiftet:
    2023
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2023
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for Gordons Tagpap ApS (CVR 44104628). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårOmsætningBruttofortjenesteDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    2025820 t.kr.–-210 t.kr.-221 t.kr.-147 t.kr.315 t.kr.
    2024410 t.kr.170 t.kr.57 t.kr.35 t.kr.75 t.kr.470 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Gordons Tagpap ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Gordons Tagpap ApS (CVR: 44104628) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Silkeborg, inden for branchen Tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 44104628 blev registreret i CVR den 30. maj 2023 og er i dag registreret som anpartsselskab. Navnet Gordons Tagpap ApS har været virksomhedens registrerede navn siden den 19. juli 2023. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er omsætningen 820 t.kr., årets resultat -221 t.kr. og egenkapitalen -147 t.kr.

    Virksomheden har adresse på Fårdalen 57, 8600 Silkeborg.

    For Gordons Tagpap ApS foreligger der 2 regnskaber for regnskabsårene 2024–2025.

    Egenkapitalen er faldet fra 75 t.kr. i 2024 til -147 t.kr. i 2025.

    Virksomheden har haft overskud i 1 ud af 2 regnskabsår med oplyst resultat.

    Bemærk at regnskabsåret 2024 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. Gordon Tagpap ApS(30. maj 2023 – 18. juli 2023)Tidligere navn
    2. Gordons Tagpap ApS(siden 19. juli 2023)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Gordons Tagpap ApS

    Hvad er Gordons Tagpap ApS' CVR-nummer?
    Gordons Tagpap ApS' CVR-nummer er 44104628. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Gordons Tagpap ApS stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 44104628 blev registreret den 30. maj 2023. Navnet Gordons Tagpap ApS har været registreret siden den 19. juli 2023.
    Har Gordons Tagpap ApS tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 44104628 har tidligere heddet Gordon Tagpap ApS (30. maj 2023 – 18. juli 2023). Det nuværende navn, Gordons Tagpap ApS, har været registreret siden den 19. juli 2023.
    Hvilken branche opererer Gordons Tagpap ApS i?
    Gordons Tagpap ApS opererer indenfor branchen "Tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter".
    Hvor har Gordons Tagpap ApS adresse?
    Gordons Tagpap ApS har adresse på Fårdalen 57, 8600 Silkeborg.
    Hvilken virksomhedsform har Gordons Tagpap ApS?
    Gordons Tagpap ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har Gordons Tagpap ApS?
    Gordons Tagpap ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
    Er Gordons Tagpap ApS stadig aktiv?
    Ja, Gordons Tagpap ApS er en aktiv virksomhed.
    Hvad er Gordons Tagpap ApS' omsætning?
    Gordons Tagpap ApS' seneste omsætning er 819.865 kr. ifølge regnskabet for 2025.
    Tjener Gordons Tagpap ApS penge?
    Nej, Gordons Tagpap ApS havde et underskud på 221.374 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er Gordons Tagpap ApS' egenkapital?
    Gordons Tagpap ApS' egenkapital er -146.762 kr. ifølge regnskabet for 2025.