G3 MALERFIRMA ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,5 mio. kr. | 1,3 mio. kr. | 966 t.kr. | 1,1 mio. kr. | 3,5 mio. kr. |
| 2024 | 6,5 mio. kr. | 1,3 mio. kr. | 953 t.kr. | 1,1 mio. kr. | 4,0 mio. kr. |
| 2023 | 5,9 mio. kr. | 1,4 mio. kr. | 1,0 mio. kr. | 1,1 mio. kr. | 2,7 mio. kr. |
| 2022 | 5,9 mio. kr. | 1,4 mio. kr. | 1,1 mio. kr. | 80 t.kr. | 3,6 mio. kr. |
| 2021 | 5,3 mio. kr. | 1,3 mio. kr. | 1,0 mio. kr. | 1,2 mio. kr. | 3,3 mio. kr. |
| 2020 | 2,6 mio. kr. | 1,1 mio. kr. | 853 t.kr. | 986 t.kr. | 3,0 mio. kr. |
| 2019 | 892 t.kr. | 288 t.kr. | 229 t.kr. | 433 t.kr. | 876 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for G3 MALERFIRMA ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
G3 MALERFIRMA ApS (CVR: 32303706) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Farsø, inden for branchen Maleraktiviteter, Status: Aktiv.
G3 MALERFIRMA ApS blev stiftet den 3. februar 2011 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 20 ansatte ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 7,5 mio. kr., årets resultat 966 t.kr. og egenkapitalen 1,1 mio. kr.
Virksomheden har adresse på Vestervang 18, 9640 Farsø.
For G3 MALERFIRMA ApS foreligger der 7 regnskaber for regnskabsårene 2019–2025.
Egenkapitalen er vokset fra 433 t.kr. i 2019 til 1,1 mio. kr. i 2025.
Virksomheden har leveret overskud i alle 7 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 966 t.kr. mod 953 t.kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om G3 MALERFIRMA ApS
- Hvad er G3 MALERFIRMA ApS' CVR-nummer?
- G3 MALERFIRMA ApS' CVR-nummer er 32303706. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev G3 MALERFIRMA ApS stiftet?
- G3 MALERFIRMA ApS blev stiftet den 3. februar 2011.
- Hvilken branche opererer G3 MALERFIRMA ApS i?
- G3 MALERFIRMA ApS opererer indenfor branchen "Maleraktiviteter".
- Hvor har G3 MALERFIRMA ApS adresse?
- G3 MALERFIRMA ApS har adresse på Vestervang 18, 9640 Farsø.
- Hvilken virksomhedsform har G3 MALERFIRMA ApS?
- G3 MALERFIRMA ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har G3 MALERFIRMA ApS?
- G3 MALERFIRMA ApS har 20 ansatte ifølge seneste registrerede data.
- Er G3 MALERFIRMA ApS stadig aktiv?
- Ja, G3 MALERFIRMA ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener G3 MALERFIRMA ApS penge?
- Ja, G3 MALERFIRMA ApS realiserede et overskud på 966.138 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er G3 MALERFIRMA ApS' egenkapital?
- G3 MALERFIRMA ApS' egenkapital er 1.142.648 kr. ifølge regnskabet for 2025.