domainSelskabsInfo

    Frontline Sport

    Navn:
    Frontline Sport
    CVR-nummer:
    46173740
    Adresse:
    Ikke oplyst, Hørsholm
    Stiftet:
    Ikke oplyst
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Andre anlægsaktiviteter i.a.n.
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    Ikke oplyst
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Frontline Sport. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Frontline Sport (CVR: 46173740) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Hørsholm, inden for branchen Andre anlægsaktiviteter i.a.n., Status: Aktiv.

    Ofte stillede spørgsmål om Frontline Sport

    Hvad er Frontline Sports CVR-nummer?
    Frontline Sports CVR-nummer er 46173740. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvilken branche opererer Frontline Sport i?
    Frontline Sport opererer indenfor branchen "Andre anlægsaktiviteter i.a.n.".
    Hvilken virksomhedsform har Frontline Sport?
    Frontline Sport er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Frontline Sport stadig aktiv?
    Ja, Frontline Sport er en aktiv virksomhed.