domainSelskabsInfo

    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS

    Navn:
    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS
    CVR-nummer:
    45304183
    Adresse:
    Niels Bohrs Vej 31, 1, 8660 Skanderborg
    Stiftet:
    2024
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    www.frejs.dk
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Ejendomsmægleres aktiviteter
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2024
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS (CVR 45304183). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårBruttofortjenesteDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    20252,3 mio. kr.213 t.kr.158 t.kr.1,7 mio. kr.2,5 mio. kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS (CVR: 45304183) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Skanderborg, inden for branchen Ejendomsmægleres aktiviteter, Status: Aktiv.

    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS blev stiftet den 20. december 2024 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 4 ansatte ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 2,3 mio. kr., årets resultat 158 t.kr. og egenkapitalen 1,7 mio. kr.

    Virksomheden har adresse på Niels Bohrs Vej 31, 1, 8660 Skanderborg.

    For Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS foreligger der regnskabstal for regnskabsåret 2025.

    Ofte stillede spørgsmål om Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS

    Hvad er Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS' CVR-nummer?
    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS' CVR-nummer er 45304183. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS stiftet?
    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS blev stiftet den 20. december 2024.
    Hvilken branche opererer Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS i?
    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS opererer indenfor branchen "Ejendomsmægleres aktiviteter".
    Hvor har Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS adresse?
    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS har adresse på Niels Bohrs Vej 31, 1, 8660 Skanderborg.
    Hvilken virksomhedsform har Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS?
    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS?
    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS har 4 ansatte ifølge seneste registrerede data.
    Er Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS stadig aktiv?
    Ja, Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS penge?
    Ja, Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS realiserede et overskud på 158.352 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS' egenkapital?
    Frejs Landbrug & Projektudvikling ApS' egenkapital er 1.698.352 kr. ifølge regnskabet for 2025.