domainSelskabsInfo

    Fortæl v/Kristine Sølling

    Navn:
    Fortæl v/Kristine Sølling
    CVR-nummer:
    46812689
    Adresse:
    Svejstrupvej 33, 8660 Skanderborg
    Stiftet:
    2026
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    www.fortael.dk
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Udgivelse af bøger
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2026
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Fortæl v/Kristine Sølling. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Fortæl v/Kristine Sølling (CVR: 46812689) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Skanderborg, inden for branchen Udgivelse af bøger, Status: Aktiv.

    Fortæl v/Kristine Sølling blev stiftet den 1. oktober 2026 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Svejstrupvej 33, 8660 Skanderborg.

    Ofte stillede spørgsmål om Fortæl v/Kristine Sølling

    Hvad er Fortæl v/Kristine Søllings CVR-nummer?
    Fortæl v/Kristine Søllings CVR-nummer er 46812689. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Fortæl v/Kristine Sølling stiftet?
    Fortæl v/Kristine Sølling blev stiftet den 1. oktober 2026.
    Hvilken branche opererer Fortæl v/Kristine Sølling i?
    Fortæl v/Kristine Sølling opererer indenfor branchen "Udgivelse af bøger".
    Hvor har Fortæl v/Kristine Sølling adresse?
    Fortæl v/Kristine Sølling har adresse på Svejstrupvej 33, 8660 Skanderborg.
    Hvilken virksomhedsform har Fortæl v/Kristine Sølling?
    Fortæl v/Kristine Sølling er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Fortæl v/Kristine Sølling stadig aktiv?
    Ja, Fortæl v/Kristine Sølling er en aktiv virksomhed.