Firma Conradsen
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Firma Conradsen. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Firma Conradsen (CVR: 27584047) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Ringsted, inden for branchen Udlejning og leasing af biler og lette motorkøretøjer, Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 27584047 blev registreret i CVR den 1. januar 2004 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Firma Conradsen har været virksomhedens registrerede navn siden den 1. januar 2022.
Virksomheden har adresse på Slimmingevej 57, 4100 Ringsted.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- Dansk Model Salg v/Brian Conradsen(1. januar 2004 – 1. marts 2005)Tidligere navn
- Dansk Model Salg / CT-Udlejning v/Brian Conradsen(2. marts 2005 – 31. maj 2006)Tidligere navn
- CT-udlejning v/Brian Conradsen(1. juni 2006 – 31. december 2012)Tidligere navn
- Firma Conradsen(siden 1. januar 2022)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Firma Conradsen
- Hvad er Firma Conradsens CVR-nummer?
- Firma Conradsens CVR-nummer er 27584047. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Firma Conradsen stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 27584047 blev registreret den 1. januar 2004. Navnet Firma Conradsen har været registreret siden den 1. januar 2022.
- Har Firma Conradsen tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 27584047 har tidligere heddet Dansk Model Salg v/Brian Conradsen (1. januar 2004 – 1. marts 2005), Dansk Model Salg / CT-Udlejning v/Brian Conradsen (2. marts 2005 – 31. maj 2006) og CT-udlejning v/Brian Conradsen (1. juni 2006 – 31. december 2012). Det nuværende navn, Firma Conradsen, har været registreret siden den 1. januar 2022.
- Hvilken branche opererer Firma Conradsen i?
- Firma Conradsen opererer indenfor branchen "Udlejning og leasing af biler og lette motorkøretøjer".
- Hvor har Firma Conradsen adresse?
- Firma Conradsen har adresse på Slimmingevej 57, 4100 Ringsted.
- Hvilken virksomhedsform har Firma Conradsen?
- Firma Conradsen er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Firma Conradsen stadig aktiv?
- Ja, Firma Conradsen er en aktiv virksomhed.