domainSelskabsInfo

    Finks Dialog v/ Marie Fink

    Navn:
    Finks Dialog v/ Marie Fink
    CVR-nummer:
    45447928
    Adresse:
    Ikke oplyst, Aabenraa
    Stiftet:
    Ikke oplyst
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Anden undervisning i.a.n.
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    Ikke oplyst
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Finks Dialog v/ Marie Fink. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Finks Dialog v/ Marie Fink (CVR: 45447928) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Aabenraa, inden for branchen Anden undervisning i.a.n., Status: Aktiv.

    Ofte stillede spørgsmål om Finks Dialog v/ Marie Fink

    Hvad er Finks Dialog v/ Marie Finks CVR-nummer?
    Finks Dialog v/ Marie Finks CVR-nummer er 45447928. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvilken branche opererer Finks Dialog v/ Marie Fink i?
    Finks Dialog v/ Marie Fink opererer indenfor branchen "Anden undervisning i.a.n.".
    Hvilken virksomhedsform har Finks Dialog v/ Marie Fink?
    Finks Dialog v/ Marie Fink er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Finks Dialog v/ Marie Fink stadig aktiv?
    Ja, Finks Dialog v/ Marie Fink er en aktiv virksomhed.