Film 6000
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Film 6000. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Film 6000 (CVR: 25307577) er registreret som forening, beliggende i Kolding, inden for branchen Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål, Status: Aktiv.
Film 6000 blev stiftet den 1. juli 1999 og er registreret som forening. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Virksomheden har adresse på Skolegade 2A, 6000 Kolding.
Ofte stillede spørgsmål om Film 6000
- Hvad er Film 6000's CVR-nummer?
- Film 6000's CVR-nummer er 25307577. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Film 6000 stiftet?
- Film 6000 blev stiftet den 1. juli 1999.
- Hvilken branche opererer Film 6000 i?
- Film 6000 opererer indenfor branchen "Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål".
- Hvor har Film 6000 adresse?
- Film 6000 har adresse på Skolegade 2A, 6000 Kolding.
- Hvilken virksomhedsform har Film 6000?
- Film 6000 er registreret som forening.
- Hvor mange ansatte har Film 6000?
- Film 6000 har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er Film 6000 stadig aktiv?
- Ja, Film 6000 er en aktiv virksomhed.