domainSelskabsInfo

    Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen

    Navn:
    Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen
    CVR-nummer:
    32696457
    Adresse:
    Schweizerpladsen 1, 4200 Slagelse
    Stiftet:
    2010
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Planlægning og design af reklamekampagner
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2010
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen (CVR: 32696457) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Slagelse, inden for branchen Planlægning og design af reklamekampagner, Status: Aktiv.

    Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen blev stiftet den 5. februar 2010 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Schweizerpladsen 1, 4200 Slagelse.

    Ofte stillede spørgsmål om Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen

    Hvad er Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsens CVR-nummer?
    Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsens CVR-nummer er 32696457. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen stiftet?
    Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen blev stiftet den 5. februar 2010.
    Hvilken branche opererer Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen i?
    Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen opererer indenfor branchen "Planlægning og design af reklamekampagner".
    Hvor har Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen adresse?
    Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen har adresse på Schweizerpladsen 1, 4200 Slagelse.
    Hvilken virksomhedsform har Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen?
    Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen stadig aktiv?
    Ja, Fich Reklamebureau v/Carsten Fich-Olsen er en aktiv virksomhed.