F.L Bolig ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | -3 t.kr. | -29 t.kr. | -147 t.kr. | 710 t.kr. |
| 2024 | – | -174 t.kr. | -175 t.kr. | -118 t.kr. | 419 t.kr. |
| 2023 | – | -12 t.kr. | -13 t.kr. | 57 t.kr. | 422 t.kr. |
| 2022 | 63 t.kr. | 63 t.kr. | 49 t.kr. | 69 t.kr. | 442 t.kr. |
| 2021 | 966 kr. | 966 kr. | 919 kr. | 20 t.kr. | 434 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for F.L Bolig ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
F.L Bolig ApS (CVR: 41430516) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Brædstrup, inden for branchen Anden udlejning af boliger, Status: Aktiv.
F.L Bolig ApS blev stiftet den 12. juni 2020 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er årets resultat -29 t.kr. og egenkapitalen -147 t.kr.
Virksomheden har adresse på Gammelstrupvej 19, 8740 Brædstrup.
For F.L Bolig ApS foreligger der 5 regnskaber for regnskabsårene 2021–2025.
Egenkapitalen er faldet fra 20 t.kr. i 2021 til -147 t.kr. i 2025.
Virksomheden har haft overskud i 2 ud af 5 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på -29 t.kr. mod -175 t.kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om F.L Bolig ApS
- Hvad er F.L Bolig ApS' CVR-nummer?
- F.L Bolig ApS' CVR-nummer er 41430516. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev F.L Bolig ApS stiftet?
- F.L Bolig ApS blev stiftet den 12. juni 2020.
- Hvilken branche opererer F.L Bolig ApS i?
- F.L Bolig ApS opererer indenfor branchen "Anden udlejning af boliger".
- Hvor har F.L Bolig ApS adresse?
- F.L Bolig ApS har adresse på Gammelstrupvej 19, 8740 Brædstrup.
- Hvilken virksomhedsform har F.L Bolig ApS?
- F.L Bolig ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har F.L Bolig ApS?
- F.L Bolig ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er F.L Bolig ApS stadig aktiv?
- Ja, F.L Bolig ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener F.L Bolig ApS penge?
- Nej, F.L Bolig ApS havde et underskud på 28.935 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er F.L Bolig ApS' egenkapital?
- F.L Bolig ApS' egenkapital er -147.247 kr. ifølge regnskabet for 2025.