domainSelskabsInfo

    ERLAND ØROM LARSEN

    Navn:
    ERLAND ØROM LARSEN
    CVR-nummer:
    21570281
    Adresse:
    Voldbyvej 92, 8464 Galten
    Stiftet:
    1999
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    1999
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for ERLAND ØROM LARSEN. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    ERLAND ØROM LARSEN (CVR: 21570281) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Galten, inden for branchen Dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø, Status: Aktiv.

    ERLAND ØROM LARSEN blev stiftet den 1. april 1999 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Voldbyvej 92, 8464 Galten.

    Ofte stillede spørgsmål om ERLAND ØROM LARSEN

    Hvad er ERLAND ØROM LARSENs CVR-nummer?
    ERLAND ØROM LARSENs CVR-nummer er 21570281. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev ERLAND ØROM LARSEN stiftet?
    ERLAND ØROM LARSEN blev stiftet den 1. april 1999.
    Hvilken branche opererer ERLAND ØROM LARSEN i?
    ERLAND ØROM LARSEN opererer indenfor branchen "Dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø".
    Hvor har ERLAND ØROM LARSEN adresse?
    ERLAND ØROM LARSEN har adresse på Voldbyvej 92, 8464 Galten.
    Hvilken virksomhedsform har ERLAND ØROM LARSEN?
    ERLAND ØROM LARSEN er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er ERLAND ØROM LARSEN stadig aktiv?
    Ja, ERLAND ØROM LARSEN er en aktiv virksomhed.