domainSelskabsInfo

    Emmi v/ Rikke Mikkelsen

    Navn:
    Emmi v/ Rikke Mikkelsen
    CVR-nummer:
    26652081
    Adresse:
    Kastaniebakken 14, 3460 Birkerød
    Stiftet:
    2002
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Grafisk design og visuel kommunikation
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2002
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Emmi v/ Rikke Mikkelsen. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Emmi v/ Rikke Mikkelsen (CVR: 26652081) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Birkerød, inden for branchen Grafisk design og visuel kommunikation, Status: Aktiv.

    Emmi v/ Rikke Mikkelsen blev stiftet den 1. juni 2002 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.

    Virksomheden har adresse på Kastaniebakken 14, 3460 Birkerød.

    Ofte stillede spørgsmål om Emmi v/ Rikke Mikkelsen

    Hvad er Emmi v/ Rikke Mikkelsens CVR-nummer?
    Emmi v/ Rikke Mikkelsens CVR-nummer er 26652081. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Emmi v/ Rikke Mikkelsen stiftet?
    Emmi v/ Rikke Mikkelsen blev stiftet den 1. juni 2002.
    Hvilken branche opererer Emmi v/ Rikke Mikkelsen i?
    Emmi v/ Rikke Mikkelsen opererer indenfor branchen "Grafisk design og visuel kommunikation".
    Hvor har Emmi v/ Rikke Mikkelsen adresse?
    Emmi v/ Rikke Mikkelsen har adresse på Kastaniebakken 14, 3460 Birkerød.
    Hvilken virksomhedsform har Emmi v/ Rikke Mikkelsen?
    Emmi v/ Rikke Mikkelsen er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Emmi v/ Rikke Mikkelsen stadig aktiv?
    Ja, Emmi v/ Rikke Mikkelsen er en aktiv virksomhed.