domainSelskabsInfo

    Easy Pilot Training ApS

    Navn:
    Easy Pilot Training ApS
    CVR-nummer:
    43408046
    Adresse:
    Hangarvej G 1, 4000 Roskilde
    Stiftet:
    2022
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    APS
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søger retssager...
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Passagertransport med charter- og taxifly
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2022
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Regnskabstal for Easy Pilot Training ApS (CVR 43408046). Alle beløb i danske kroner.
    RegnskabsårBruttofortjenesteDriftsresultatÅrets resultatEgenkapitalBalance
    2025174 t.kr.-29 t.kr.-29 t.kr.-63 t.kr.41 t.kr.
    2024253 t.kr.21 t.kr.21 t.kr.-34 t.kr.55 t.kr.
    2023119 t.kr.-91 t.kr.-94 t.kr.-54 t.kr.12 t.kr.
    Henter detaljerede regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Easy Pilot Training ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Easy Pilot Training ApS (CVR: 43408046) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Roskilde, inden for branchen Passagertransport med charter- og taxifly, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 43408046 blev registreret i CVR den 22. juli 2022 og er i dag registreret som anpartsselskab. Navnet Easy Pilot Training ApS har været virksomhedens registrerede navn siden den 19. oktober 2023. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.

    Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 174 t.kr., årets resultat -29 t.kr. og egenkapitalen -63 t.kr.

    Virksomheden har adresse på Hangarvej G 1, 4000 Roskilde.

    For Easy Pilot Training ApS foreligger der 3 regnskaber for regnskabsårene 2023–2025.

    Egenkapitalen er faldet fra -54 t.kr. i 2023 til -63 t.kr. i 2025.

    Virksomheden har haft overskud i 1 ud af 3 regnskabsår med oplyst resultat.

    Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på -29 t.kr. mod 21 t.kr. året før – en tilbagegang.

    Bemærk at regnskabsåret 2023 ikke dækker 12 måneder, og derfor ikke er direkte sammenligneligt med de øvrige år.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. Panorame ApS(22. juli 2022 – 18. oktober 2023)Tidligere navn
    2. Easy Pilot Training ApS(siden 19. oktober 2023)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Easy Pilot Training ApS

    Hvad er Easy Pilot Training ApS' CVR-nummer?
    Easy Pilot Training ApS' CVR-nummer er 43408046. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Easy Pilot Training ApS stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 43408046 blev registreret den 22. juli 2022. Navnet Easy Pilot Training ApS har været registreret siden den 19. oktober 2023.
    Har Easy Pilot Training ApS tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 43408046 har tidligere heddet Panorame ApS (22. juli 2022 – 18. oktober 2023). Det nuværende navn, Easy Pilot Training ApS, har været registreret siden den 19. oktober 2023.
    Hvilken branche opererer Easy Pilot Training ApS i?
    Easy Pilot Training ApS opererer indenfor branchen "Passagertransport med charter- og taxifly".
    Hvor har Easy Pilot Training ApS adresse?
    Easy Pilot Training ApS har adresse på Hangarvej G 1, 4000 Roskilde.
    Hvilken virksomhedsform har Easy Pilot Training ApS?
    Easy Pilot Training ApS er registreret som anpartsselskab.
    Hvor mange ansatte har Easy Pilot Training ApS?
    Easy Pilot Training ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
    Er Easy Pilot Training ApS stadig aktiv?
    Ja, Easy Pilot Training ApS er en aktiv virksomhed.
    Tjener Easy Pilot Training ApS penge?
    Nej, Easy Pilot Training ApS havde et underskud på 29.229 kr. i regnskabsåret 2025.
    Hvad er Easy Pilot Training ApS' egenkapital?
    Easy Pilot Training ApS' egenkapital er -62.856 kr. ifølge regnskabet for 2025.