domainSelskabsInfo

    Dueholm Elteknik

    Navn:
    Dueholm Elteknik
    CVR-nummer:
    33231083
    Adresse:
    Villavej 61, 7500 Holstebro
    Stiftet:
    2010
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Anden bygningsfærdiggørelse
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2010
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Dueholm Elteknik. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Dueholm Elteknik (CVR: 33231083) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Holstebro, inden for branchen Anden bygningsfærdiggørelse, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 33231083 blev registreret i CVR den 1. oktober 2010 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Dueholm Elteknik har været virksomhedens registrerede navn siden den 22. marts 2013.

    Virksomheden har adresse på Villavej 61, 7500 Holstebro.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. Dueholm Freelance v/Thomas Dueholm(1. oktober 2010 – 21. marts 2013)Tidligere navn
    2. Dueholm Elteknik(siden 22. marts 2013)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Dueholm Elteknik

    Hvad er Dueholm Eltekniks CVR-nummer?
    Dueholm Eltekniks CVR-nummer er 33231083. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Dueholm Elteknik stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 33231083 blev registreret den 1. oktober 2010. Navnet Dueholm Elteknik har været registreret siden den 22. marts 2013.
    Har Dueholm Elteknik tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 33231083 har tidligere heddet Dueholm Freelance v/Thomas Dueholm (1. oktober 2010 – 21. marts 2013). Det nuværende navn, Dueholm Elteknik, har været registreret siden den 22. marts 2013.
    Hvilken branche opererer Dueholm Elteknik i?
    Dueholm Elteknik opererer indenfor branchen "Anden bygningsfærdiggørelse".
    Hvor har Dueholm Elteknik adresse?
    Dueholm Elteknik har adresse på Villavej 61, 7500 Holstebro.
    Hvilken virksomhedsform har Dueholm Elteknik?
    Dueholm Elteknik er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Dueholm Elteknik stadig aktiv?
    Ja, Dueholm Elteknik er en aktiv virksomhed.