Dorthe Lindegaard
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Dorthe Lindegaard. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Dorthe Lindegaard (CVR: 38977571) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Aabybro, inden for branchen Drift af sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n., Status: Aktiv.
Dorthe Lindegaard blev stiftet den 1. oktober 2017 og er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
Virksomheden har adresse på Vestergade 20, 9440 Aabybro.
Ofte stillede spørgsmål om Dorthe Lindegaard
- Hvad er Dorthe Lindegaards CVR-nummer?
- Dorthe Lindegaards CVR-nummer er 38977571. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Dorthe Lindegaard stiftet?
- Dorthe Lindegaard blev stiftet den 1. oktober 2017.
- Hvilken branche opererer Dorthe Lindegaard i?
- Dorthe Lindegaard opererer indenfor branchen "Drift af sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n.".
- Hvor har Dorthe Lindegaard adresse?
- Dorthe Lindegaard har adresse på Vestergade 20, 9440 Aabybro.
- Hvilken virksomhedsform har Dorthe Lindegaard?
- Dorthe Lindegaard er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Dorthe Lindegaard stadig aktiv?
- Ja, Dorthe Lindegaard er en aktiv virksomhed.