domainSelskabsInfo

    Disprtv Digital

    Navn:
    Disprtv Digital
    CVR-nummer:
    44713209
    Adresse:
    Klosterparken 42, 2680 Solrød Strand
    Stiftet:
    2024
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    ENK
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en enkeltmandsvirksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Computerprogrammering
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2024
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Disprtv Digital. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Disprtv Digital (CVR: 44713209) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Solrød Strand, inden for branchen Computerprogrammering, Status: Aktiv.

    Virksomheden bag CVR-nummer 44713209 blev registreret i CVR den 20. marts 2024 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Disprtv Digital har været virksomhedens registrerede navn siden den 15. januar 2026.

    Virksomheden har adresse på Klosterparken 42, 2680 Solrød Strand.

    Navnehistorik

    CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.

    1. TrustyTrade(20. marts 2024 – 13. maj 2024)Tidligere navn
    2. Disprtv Digital(siden 15. januar 2026)Nuværende navn

    Ofte stillede spørgsmål om Disprtv Digital

    Hvad er Disprtv Digitals CVR-nummer?
    Disprtv Digitals CVR-nummer er 44713209. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Disprtv Digital stiftet?
    Virksomheden bag CVR-nummer 44713209 blev registreret den 20. marts 2024. Navnet Disprtv Digital har været registreret siden den 15. januar 2026.
    Har Disprtv Digital tidligere haft andre navne?
    Ja. Virksomheden med CVR-nummer 44713209 har tidligere heddet TrustyTrade (20. marts 2024 – 13. maj 2024). Det nuværende navn, Disprtv Digital, har været registreret siden den 15. januar 2026.
    Hvilken branche opererer Disprtv Digital i?
    Disprtv Digital opererer indenfor branchen "Computerprogrammering".
    Hvor har Disprtv Digital adresse?
    Disprtv Digital har adresse på Klosterparken 42, 2680 Solrød Strand.
    Hvilken virksomhedsform har Disprtv Digital?
    Disprtv Digital er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
    Er Disprtv Digital stadig aktiv?
    Ja, Disprtv Digital er en aktiv virksomhed.