domainSelskabsInfo

    Din Økonomiguide

    Navn:
    Din Økonomiguide
    CVR-nummer:
    46668375
    Adresse:
    Femvej 1, 6400 Sønderborg
    Stiftet:
    2026
    Direktør:
    Virksomhedsform:
    PMV
    Kapital:
    Formål:

    Email:
    Telefon:
    Hjemmeside:
    Reklame:
    Status:
    Aktiv
    Retssager:
    Søges ikke for en personligt ejet mindre virksomhed
    Myndigheder:
    Søger myndighedssager...
    Antal Ansatte:
    Branchekode:
    Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning
    Børsnoteret:
    Regnskabsår:
    Startdato:
    2026
    - Skal du handle med selskabet? - Få en Virksomhedsrapport eller tjek Due Diligence

    Henter regnskabsdata...

    Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Din Økonomiguide. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.

    Personbogen

    Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.

    Fast ejendom

    Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.

    Bilbogen

    Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.

    Andelsboligbogen

    Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.

    Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente

    Din Økonomiguide (CVR: 46668375) er registreret som personligt ejet mindre virksomhed, beliggende i Sønderborg, inden for branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning, Status: Aktiv.

    Din Økonomiguide blev stiftet den 31. juli 2026 og er registreret som personligt ejet mindre virksomhed.

    Virksomheden har adresse på Femvej 1, 6400 Sønderborg.

    Ofte stillede spørgsmål om Din Økonomiguide

    Hvad er Din Økonomiguides CVR-nummer?
    Din Økonomiguides CVR-nummer er 46668375. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
    Hvornår blev Din Økonomiguide stiftet?
    Din Økonomiguide blev stiftet den 31. juli 2026.
    Hvilken branche opererer Din Økonomiguide i?
    Din Økonomiguide opererer indenfor branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning".
    Hvor har Din Økonomiguide adresse?
    Din Økonomiguide har adresse på Femvej 1, 6400 Sønderborg.
    Hvilken virksomhedsform har Din Økonomiguide?
    Din Økonomiguide er registreret som personligt ejet mindre virksomhed.
    Er Din Økonomiguide stadig aktiv?
    Ja, Din Økonomiguide er en aktiv virksomhed.