Din Diætist
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Din Diætist. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Din Diætist (CVR: 33925409) er registreret som enkeltmandsvirksomhed, beliggende i Silkeborg, inden for branchen Drift af sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n., Status: Aktiv.
Virksomheden bag CVR-nummer 33925409 blev registreret i CVR den 31. oktober 2011 og er i dag registreret som enkeltmandsvirksomhed. Navnet Din Diætist har været virksomhedens registrerede navn siden den 5. juni 2024.
Virksomheden har adresse på Hostrupsgade 20, 8600 Silkeborg.
Navnehistorik
CVR-nummeret har haft følgende registrerede navne. Tidligere navne er historik og betegner ikke virksomhedens nuværende identitet.
- Muscle Harmony v/Torben Wadim(31. oktober 2011 – 25. december 2016)Tidligere navn
- Din Diætist(siden 5. juni 2024)Nuværende navn
Ofte stillede spørgsmål om Din Diætist
- Hvad er Din Diætists CVR-nummer?
- Din Diætists CVR-nummer er 33925409. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Din Diætist stiftet?
- Virksomheden bag CVR-nummer 33925409 blev registreret den 31. oktober 2011. Navnet Din Diætist har været registreret siden den 5. juni 2024.
- Har Din Diætist tidligere haft andre navne?
- Ja. Virksomheden med CVR-nummer 33925409 har tidligere heddet Muscle Harmony v/Torben Wadim (31. oktober 2011 – 25. december 2016). Det nuværende navn, Din Diætist, har været registreret siden den 5. juni 2024.
- Hvilken branche opererer Din Diætist i?
- Din Diætist opererer indenfor branchen "Drift af sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n.".
- Hvor har Din Diætist adresse?
- Din Diætist har adresse på Hostrupsgade 20, 8600 Silkeborg.
- Hvilken virksomhedsform har Din Diætist?
- Din Diætist er registreret som enkeltmandsvirksomhed.
- Er Din Diætist stadig aktiv?
- Ja, Din Diætist er en aktiv virksomhed.