Digital By Heart ApS
| Regnskabsår | Bruttofortjeneste | Driftsresultat | Årets resultat | Egenkapital | Balance |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 519 t.kr. | 27 t.kr. | 13 t.kr. | 137 t.kr. | 249 t.kr. |
| 2024 | 727 t.kr. | -26 t.kr. | 8 t.kr. | 284 t.kr. | 383 t.kr. |
| 2023 | 679 t.kr. | 50 t.kr. | 41 t.kr. | 276 t.kr. | 441 t.kr. |
Officielle oplysninger fra Tinglysningsretten for Digital By Heart ApS. Se tinglyste pantebreve, negativerklæringer, udlæg og fast ejendom direkte fra Den Digitale Tingbog, Bilbogen, Andelsboligbogen og Personbogen.
Virksomhedspant, fordringspant, negativerklæringer og udlæg i virksomhedens løsøre. Bruges typisk til at vurdere kreditværdighed og se, om aktiverne allerede er stillet til sikkerhed for andre kreditorer.
Tinglyste skøder, ejerforhold, realkreditpant og servitutter på fast ejendom ejet af virksomheden. Viser ejendomshistorik, lånebyrde og rådighedsindskrænkninger fra Den Digitale Tingbog.
Tinglyste pantebreve, ejendomsforbehold og udlæg i biler og andre motorkøretøjer registreret på virksomheden - herunder identifikation via stelnummer.
Tinglyste pant og hæftelser i andelsboligbeviser ejet af virksomheden. Relevant hvis selskabet investerer i eller stiller andelsboliger som sikkerhed.
Live-opslag hos Tinglysningsretten - Klik for at hente
Digital By Heart ApS (CVR: 43774050) er registreret som anpartsselskab, beliggende i Birkerød, inden for branchen Planlægning og design af reklamekampagner, Status: Aktiv.
Digital By Heart ApS blev stiftet den 10. januar 2023 og er registreret som anpartsselskab. Virksomheden har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
Ifølge regnskabet for 2025 er bruttofortjenesten 519 t.kr., årets resultat 13 t.kr. og egenkapitalen 137 t.kr.
Virksomheden har adresse på Søborggårdsvej 9, 3460 Birkerød.
For Digital By Heart ApS foreligger der 3 regnskaber for regnskabsårene 2023–2025.
Egenkapitalen er faldet fra 276 t.kr. i 2023 til 137 t.kr. i 2025, svarende til et fald på 50,4 %.
Virksomheden har leveret overskud i alle 3 regnskabsår med oplyst resultat.
Seneste regnskabsår (2025) gav et resultat på 13 t.kr. mod 8 t.kr. året før – en fremgang.
Ofte stillede spørgsmål om Digital By Heart ApS
- Hvad er Digital By Heart ApS' CVR-nummer?
- Digital By Heart ApS' CVR-nummer er 43774050. CVR-nummeret er virksomhedens unikke identifikationsnummer i Det Centrale Virksomhedsregister.
- Hvornår blev Digital By Heart ApS stiftet?
- Digital By Heart ApS blev stiftet den 10. januar 2023.
- Hvilken branche opererer Digital By Heart ApS i?
- Digital By Heart ApS opererer indenfor branchen "Planlægning og design af reklamekampagner".
- Hvor har Digital By Heart ApS adresse?
- Digital By Heart ApS har adresse på Søborggårdsvej 9, 3460 Birkerød.
- Hvilken virksomhedsform har Digital By Heart ApS?
- Digital By Heart ApS er registreret som anpartsselskab.
- Hvor mange ansatte har Digital By Heart ApS?
- Digital By Heart ApS har 1 ansat ifølge seneste registrerede data.
- Er Digital By Heart ApS stadig aktiv?
- Ja, Digital By Heart ApS er en aktiv virksomhed.
- Tjener Digital By Heart ApS penge?
- Ja, Digital By Heart ApS realiserede et overskud på 13.007 kr. i regnskabsåret 2025.
- Hvad er Digital By Heart ApS' egenkapital?
- Digital By Heart ApS' egenkapital er 136.926 kr. ifølge regnskabet for 2025.